iaosb nedim uysal

Güncel İlanlar

İş Açıklaması
Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Öğretmeni pozisyonu için 2023-2024 eğitim öğretim yılında okulumuza katılmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.
Kurumumuz
1990 yılında faaliyete geçen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’nin en önemli üretim, ihracat ve istihdam merkezlerinden biridir. Toplam alanı 6,5 milyon m2 olan Bölge’de 600’e yakın firma faaliyet göstermekte, yaklaşık 50.000 kişiye istihdam sağlanmaktadır. Mesleki ve teknik eğitimin kalitesinin artırılması ve nitelikli işgücü ihtiyacının karşılanması amacıyla, 2014 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi tarafından kurulan Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, uygulamayı bilen mühendis adayları ve teknik elemanları yetiştirmek üzere teknik eğitim veren özel bir okuldur. Okulumuzda öğrencilerin tamamı eğitim öğretim, ulaşım, kıyafet, yiyecek, kitap ve kırtasiyenin de dahil olduğu %100 tam burs ile öğrenim görmektedir.
Teorik ve pratik bilgi ile donatılmış, proje yönetimi, inovasyon, teknoloji yönetimi, araştırmacılık, girişimcilik alanlarında bilgi ve deneyim sahibi; konuşma, yazma ve okuma seviyesinde çok iyi derecede İngilizce bilerek mezun edilen öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak üzere;

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

* Tercihen Elektronik Öğretmeni veya Elektrik-Elektronik öğretmeni olarak görev yapan ya da üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Elektronik kart ve devre dizaynı konusunda bilgili
* C,C++,C#, Android programlama dillerini bilen
* Mikrodenetleyici programlama konusunda deneyimli
* Alanında en az 5 yıl deneyimli,
* Anadilimizi doğru kullanan,
* Eğitmeyi ve öğretmeyi seven,
* Ekip çalışmasına yatkın,
* İletişim gücü yüksek,
* Başarı odaklı,
* Dinamik,
* Proje tabanlı çalışmaya açık,
* Mesleki çalışmaları güncel olarak takip eden,
* Bilişim ve eğitim teknolojilerine hâkim,

Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı için teknik öğretmen alınacaktır.
Yapılan tüm başvurularda İngilizce bilgisi tercih sebebidir. Kurum kültürümüz gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması, erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Bilgi için:
Telefon : 376 71 76 -229/236
E-Posta : Özge BÜMEN – oozenc@iaosb.org.tr
Sezin SOYER – sugurtas@iaosb.org.tr

İş başvuru formunu indirmek için tıklayınız...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Personel Adayı Aydınlatma Metnini incelemek için:

Aydınlatma Metnini okumak için tıklayınız...