iaosb nedim uysal

Okulumuz 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılına "Merhaba" dedi

Bilim ve teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılan, geleceğin mühendislerinin yetiştirildiği Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni Beden Eğitimi Öğretmeni Osman Taşyuran’ın yönetiminde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Veli ve öğrencilerin katılımı ile coşkuyla başlayan tören Okul Müdürü Aslı Akı’nın açılış konuşmasıyla devam etti. Sayın Akı, okulda verilen dört yıllık eğitim sürecinin öğrencilere mesleki beceri ve deneyim kazandırdığını, öğrencileri çalışma hayatına hazırladığını ayrıca yapılan sosyal etkinlikler ve proje çalışmalarıyla da öğrencilere sosyal yaşam becerileri kazandırdıklarını dile getirirken hedefleri peşinde ilerleyen öğrencilerin, alanında en yetkin öğretmenlerle buluştuğu okulumuza bu yıl katılan öğretmenleri tanıtarak sözlerini tamamladı.

Tören 2022 yılı mezun öğrencilerimizden Orhan Altuğ Başköy’ün ve pandemi nedeni ile mezuniyet törenleri yapılamayan 2021 yılı okul birincimiz Yiğithan Doğru’nun konuşmaları ve Yiğithan Doğru’nun birincilik plaketini kütüğe çakarak okulumuza armağan etmesi ile devam etti.

Bu yıl 0.88’lik dilimle kayıt olarak aramıza yeni katılan 9.sınıf öğrencimiz Hakan Yavuz’un konuşmasıyla son bulan törende tüm öğrencilerimizin, veli ve misafirlerimizin 10. Yıl Marşı’nı hep birlikte coşkuyla söylemesiyle yeni bir eğitim-öğretim dönemi başladı.

28 Kasım 2022

Bu İçeriği Paylaş