iaosb nedim uysal

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Öğretmen Eğitimlerimiz Başladı

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri 3 Ağustos 2022 tarihinden itibaren yeni dönem hazırlıklarına başladı. “Eğitimcilerin Eğitimi” programı ile başlayan çalışmaların ilk bölümü Profesör Doktor Erten Gökçe’nin vermiş olduğu “Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Uygulamalar” semineri ile gerçekleşti.
Disiplinler arası uygulamalar ile devam eden eğitimler kapsamında öğretmenlerimiz; öğrencilerin yerine geçerek farklı derslerden yeni bilgilerin kazanılması ve kalıcı olması yönündeki teknikler üzerine çalıştı.
Buca Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Profesör Doktor Gül Çoban tarafından verilen “Proje Hazırlama “ eğitimine katılan öğretmenlerimiz yeni dönem projeleri ile ilgili çalışmalarını da şekillendirme fırsatı buldu.
Son olarak Rehber Öğretmenlerimiz Şengül Ak ve Esin İnce tarafından verilen “Öğrenci-Öğretmen Etiği-Bilgi Gizliliği-Güvenirlik” eğitimine katılan öğretmenlerimiz uygulamalı çalışmalar yapma fırsatı yakaladıkları seminer dönemlerini “Öğretmenler arası Voleybol Turnuvası” ile noktaladı.

23 Kasım 2022

Bu İçeriği Paylaş